راهنمای خرید

راهنمای خرید اره پروفیل بر + 5 مدل برتر هلدینگ ماهان

راهنمای خرید اره پروفیل بر

اره پروفیل بر یکی از محصولات پر فروش هولدینگ ابزار برقی ماهان است که به طور گسترده توسط این تولید کننده ارائه می‌شود. این هلدنیگ همواره به مشتریان خود می‌اندیشد. از این رو سری مقالات راهنمای خرید را با راهنمای خرید اره پروفیل بر ادامه داده است.

به این سبب در این مقاله، ماهان تولز اطلاعات کاملی جهت خرید این محصول ارائه داده است.

اره پروفیل بر چیست؟

امروزه از پروفیل‌ها برای کارهای متفاوتی استفاده می‌شود. هیچکس نمی‌تواند تاثیر این مواد در صنعت را نادیده بگیرد. اره پروفیل بر یکی از لوازمی است که به منظور برش این مواد به کار گرفته می‌شود. اگر میخواهید درباره اینکه اره پروفیل بر چیست و چه کاربردی دارد اطلاع کسب کنید، به مقاله‌‌ای که در این باره نگاشته‌‌ایم نگاهی بیندازید.

خرید بهترین اره پروفیل ماهان

مهم‌ترین نکات راهنمای خرید اره پروفیل بر

انتخاب مدل

همیشه دستگاه‌های برقی را در ابعاد و انواع متفاوت می‌سازند تا بازار هدف بیشتری رو به رو شوند. بهتر است پیش از خرید اره، بدانید کدام نوع این محصول را نیاز دارید. همانطور که در مقاله «اره پروفیل بر چیست؟» اشاره کردیم، این محصول در دو نوع ساختمان سازی و صنعتی در بازار موجود است.

اندازه و وزن

اره پروفیل بر محصولی است که برای استفاده باید آن را بلند کنید. از این رو وزن در این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. به طور کلی افرادی به دنبال خرید اره پروفیل بر ماهان هستند که از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار باشند.
به یاد داشته باشید استفاده از این دستگاه در زمان طولانی می‌تواند به ستون فقرات شما آسیب برساند. از این رو بهتر است اره پروفیل برهای سبک را انتخاب کنید.

قدرت موتور

هیچ ابزار برقی نیست که در راهنمای خرید آن به اهمیت قدرت موتور اشاره نکرده باشیم. قدرت موتور بیشتر به معنی توان بیشتر دستگاه و قیمت بالاتر آن است. از این رو انتخاب قدرت موتور متناسب با کاربرد مدنظر شما از اهمیت بالایی برخوردار است. واحد قدرت موتور در دستگاه‌های الکتریکی، وات (W) است.

سرعت دور موتور

سرعت عملیاتی یا سرعت دور موتور یکی از مهم‌ترین فاکتورها هنگام خرید این محصول است. هرچه سرعت دستگاه بیشتر باشد، کار کردن با آن ساده‌تر خواهد بود.

نکته مهم درباره سرعت دور موتور، بیان آن به صورت دور در دقیقه است.

جنس و طراحی دسته در راهنمای خرید اره پروفیل بر

ارگونومی هنگام خرید ابزار برقی از اهمیت بالایی برخوردار است. هنگام دست گرفتن این دستگاه باید احساس راحتی کنید. همانطور که هنگام استفاده از سایر دستگاه‌ها باید احساس خوبی داشته باشید. به طور کلی اندازه دسته کمی بزرگ‌تر از دستان شما خواهد بود.

توانایی برش با زاویه

بسیاری از اره پروفیل برها دارای قابلیت گونیا هستند. گونیای قابل تنظیم به برش دقیق‌تر و مرتب‌تر شما کمک می‌کند. با این حال بسیاری از دستگاه‌های قدیمی‌تر، دارای این قابلیت نیستند.

گیره

بسیاری از دستگاه‌های برقی دارای گیره‌هایی به منظور قفل کردن متریال هستند. برخی از فرزها و دریل‌ها نیز این قابلیت را دارند. گیره‌ها و جنس آن‌ها روی قیمت تاثیر گذارند اما بهتر است گیره‌هایی با جنس خوب و قیمت گران‌تر انتخاب کنید. چرا که گیره‌ها در کیفیت و امنیت کار تاثیر به سزایی دارند. همچنین بسیاری از دستگاه‌ها فاقد این وسیله هستند.

سایز تیغه

اندازه تیغه‌‌ای که دستگاه می‌تواند به خود بگیرد از اهمیت بالایی برخوردار است. این تیغه است که عملیات برش را برای شما انجام می‌دهد. از این رو بهتر است تیغه‌هایی را انتخاب کنید که براساس جنس متریال شما کار کنند.

از سوی دیگر متریال‌های مختلف با قطرهای مختلف نیاز به تیغه‌های مختلف دارند. بهتر است پیش از شروع کار تمام این تیغه‌ها را خریداری و در دسترس نگهدارید. شما عزیزان می‌توانید انواع تیغه اره پروفیل بر ماهان را در این قسمت مشاهده کنید.

طول و جنس سیم

یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند روی قیمت تاثیر گذار باشد، طول و جنس کابل است. طول کابل شما باید به اندازه‌‌ای باشد که به سادگی بتوانید از آن در مکان‌های مختلف استفاده کنید.

جنس کابل دستگاه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. محیط‌های صنعتی معمولاً دستگاه‌های بزرگ، سنگین و گرمی دارند که ممکن است در حال جا به جا شدن باشند. رد شدن این دستگاه‌ها از روی سیم ممکن است موجب قطع شدن دستگاه شود. اگر از جنس سیم و روکش سیم خوبی استفاده شده باشد، این امکان به حداقل می‌رسد.

آلیاژ قابل برش

به یاد داشته باشید همه چیز را نمی‌توان با استفاده از اره پروفیل بر برش زد. هر دستگاه پروفیل بری را برای کاری ساخته اند. بهتر است پیش از خرید دستگاه، از آلیاژهای قابل برش آن اطلاع داشته باشید.

جنس بدنه دستگاه

اره پروفیل بر دستگاهی است که در مکان‌های پر از گرد و غبار مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتی زمانی که شروع به برش پروفیل می‌کنید، این گرد و غبار بیشتر می‌شود. از این رو بهتر است جنس بدنه دستگاه طوری طراحی شده باشد که از ورود گرد و غبار به درون بردها جلوگیری شود.

قابلیت برش مورب

بسیاری از دستگاه‌های پروفیل بر قابلیت برش مورب دارند. این قابلیت تاثیر به سزایی روی قیمت دستگاه دارد. دستگاه‌هایی که از این قابلیت برخوردار هستند، به طور معمول از گونیای با کیفیتی برخوردارند.

قیمت اره پروفیل بر هلدینگ ماهان تولز

قیمت همیشه بخش مهمی از خریدها را تشکیل می‌دهد. به طور کلی بهتر است تناسب میان قیمت و کیفیت حفظ کنید. حفظ این تناسب تخصص ماهان ابزار است. کافی است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا هر گونه شبهه در کیفیت این محصول از بین برود. از سوی دیگر قیمت انواع ابزار آلات صنعتی هر روز در حال تغییر است. از این رو از درج قیمت در سایت خودداری کرده ایم. شما می‌توانید با ارتباط گرفتن در واتساپ از آخرین قیمت محصولات مطلع شوید.

از جمله مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار روی قیمت اره پروفیل بر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آلیاژهای قابل برش
 • توان موتور دستگاه
 • دور موتور پروفیل بر
 • حداکثر اندازه دیسک برش
 • وزن دستگاه
 • طول و جنس کابل دستگاه

از جمله بهترین دستگاه‌های اره پروفیل بر ماهان تولز

خرید و فروش اره پروفیل بر بهتر است توسط تولید کننده این دستگاه صورت گیرد. با این کار علاوه بر کاهش قیمت، اطلاعاتی که به شما عزیزان ارائه می‌شود کاملاً تخصصی خواهد بود. ماهان تولز یکی از تولید کنندگان ابزارآلات برقی در ایران است که به ارائه کیفیت شهرت دارد. برای خرید محصولات این مجموعه کافی است با کارشناسان ما در واتساپ در تماس باشید.

از جمله سوالاتی که در راهنمای خرید پروفیل بر پاسخ داده شدند!

چه عواملی روی قیمت دستگاه پروفیل بر موثر هستند؟

 • آلیاژهای قابل برش
 • توان موتور دستگاه
 • دور موتور پروفیل بر
 • حداکثر اندازه دیسک برش
 • وزن دستگاه
 • طول و جنس کابل دستگاه
 • و…

مهم‌ترین مواردی که هنگام خرید اره پروفیل بر باید بدانیم کدام است؟

توجه به موارد زیر ضروری به نظر می‌رسد:

 • توان دستگاه
 • آلیاژهای قابل برش
 • دور موتور پروفیل بر
 • وزن دستگاه
 • و…

آیا با اره پروفیل بر می‌توان چوب و سنگ برش داد؟

به طور کلی این اره طراحی شده تا شما بتوانید اجسام سخت همانند انواع فلزات را برش دهید. با این حال می‌توان متریال‌های دیگر همانند سنگ و چوب را نیز با این محصول برش داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.