اطلاعیه ها

قیمت [اره] پروفیل بر در بازار ایران 13 تیر ۱۴۰۱

قیمت اره پروفیل بر

قیمت ]اره [ پروفیل بر در بازار ایران ۸ تیر ۱۴۰۱

پروفیل بر از جمله دستگاه‌هایی هست که به طور گسترده در صنعت و ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه سال هاست که توسط هلدینگ ماهان تولز در کشور عرضه می‌شود. با این حال قیمت اره پروفیل بر همانند دیگر انواع ابزار برقی، به صورت ساعتی تغییر می‌کند. از این رو برای دریافت قیمت دقیق این محصول لازم است با کارشناسان ماهان ابزار در اپلیکیشن واتساپ در ارتباط باشید.

پروفیل بر چیست + ۷ مکان کاربرد اصلی

پروفیل بر دستگاهی است که برای برش فلزات و آلیاژهای گوناگون، به خصوص پروفیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه دقت بالا را در قدرت حل کرده و به شما ارائه می‌کند. از این رو برای کسب و کارهای بسیاری ضروری به نظر می‌رسد.

از جمله مکان‌های کار با این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کاربردهای گسترده در کارگاه‌های آهنگری
  2. ساختمان سازی
  3. برش و کار در ساختمان‌های گلخانه‌‌ای صنایع تولید قطعات صنعتی
  4. تولید دستگاه‌های صنعتی
  5. کارگاه‌های فلز کاری
  6. کارخانه‌های درب و پنجره سازی

انواع اره پروفیل بر + قیمت

در یک دسته بندی کلی ما دو نوع اره پروفیل بر داریم که براساس تیغه‌ها دسته بندی می‌شوند. جنس تیغه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو نوع تیغه الماسه بهتر از تیغه کربنی می‌باشد. به همین نسبت قیمت اره پروفیل بر تیغه الماسه بیشتر است.

هنگام خرید اره پروفیل بر این نکات را فراموش نکنید!

هنگام خرید پروفیل بر ماهان ابزار باید به جثه و ابعاد جسمانی خود به طور ویژه توجه کنید. این اره‌ها با نیروی شما کار می‌کنند. از این رو بهتر است سبک‌ترین و خوش دست‌ترین اره را انتخاب کنید. در بازار ایران که بگردید، برترین برند اصلی اره پروفیل بر در این حیطه برند ماکیتا است. برند ماهان ابزار تنوع اره پایینی دارد اما اره‌های این برند دقیقا نمونه برداری شده از برند ماکیتا است، چرا که تجربه سالهای اخیر ثابت کرده که بهترین نوع اره پرفیل بر، پرفیل بر ماکیتا است و هولدینگ ابزار برقی ماهان با نمونه برداری دقیق، پرفیل بری بسیار ارگونومیک‌ و حرفه ای تولید کرده است که البته قیمت بسیار پایین تری نسبت به ماکیتا دارد.

قدرت موتور دستگاه یکی از مهم‌ترین مواردی است که روی قیمت تاثیر می‌گذارد. قدرت دور موتور به معنی توان دستگاه است. هرچه توان دستگاه بیشتر باشد، برش عمیق‌تری در اختیار شما قرار می‌دهد. با این حال به یاد داشته باشید همیشه هم بهترین اره پروفیل بر مناسب شما نیست!

جنس، طراحی و… نیز هستند که در خرید این محصول از اهمیت بالایی برخوردارند. در مقاله راهنمای خرید اره پروفیل بر ماهان ابزار به برسی موارد این چنینی پرداخته ایم.

عوامل موثر بر قیمت اره پروفیل بر ماهان

قدرت موتور دستگاه بدون هیچ رقیبی در صدر لیست قیمت گذاری این دستگاه ایستاده است. پس از آن نوبت به توانایی‌های خاص دستگاه که شامل برش با زاویه و استفاده از نقاله است.

گیره‌های دستگاه و موادی که در تولید آن‌ها به کار رفته است از مهم‌ترین مواردی است که در قیمت گذاری این دستگاه موثر است. در واقع می‌توان گفت کیفیت بالای گیره‌ها برای هولدینگ ماهان ابزار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

موادی که این دستگاه می‌تواند برش دهد نیز هنگام قیمت گذاری از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. بسیاری از فلزات با دستگاه‌هایی که توان کمی دارند قابل برش نیستند.

نوع صفحه برش هنگام خرید اره پروفیل بر از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که این صفحه است که کیفیت برش شما را مشخص می‌کند. از سوی دیگر هرچه دستگاه بتواند صفحات بزرگتری بپذیرد، برش عمیق‌تری خواهید داشت.

گیربکس دستگاه از دیگر موارد مهمی است که هلدینگ ماهان هنگام قیمت گذاری به آن توجه کرده است. گیربکس این دستگاه را به تنهایی نیز می‌توان از ماهان ابزار تهیه کرد. این قطعه، محصولی است که با استفاده از آن می‌توان برشکاری‌های طولانی‌تر و ساده‌تری داشت.

خرید اره پروفیل بر از هلدینگ ماهان ابزار با مناسب‌ترین قیمت تنها از طریق اپلیکیشن واتساپ ممکن است. شما عزیزان می‌توانید اره مدنظر خود را با ارتباط با کارشناسان ما تهیه کنید. کافی است انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.